Jedna z nejoblíbenějších a nejlépe placených hollywoodských hereček, Julia Roberts, se konečně vdala za svoji velkou lásku, kameramana Dannyho Modera, se kterým se seznámila při natáčení filmu Mexičan. Svatba proběhla paradoxně na Den nezávislosti minulý čtvrtek na Juliině ranči v Novém Mexiku. Jak napsal Eonline.com, obřad proběhl v kruhu přátel a rodiny o půlnoci, ale další podrobnosti hereččina mluvčí (která jen tak mimochodem ještě dva dny předtím odmítala spekulace o chystající se svatbě) nechtěla sdělit. Proslýchá se však, že mezi přítomnými byli například George Clooney, Brad Pitt, Jennifer Anniston nebo režisér Steven Soderbergh.
Jak si možná pamatujete, Julia zaplatila Moderově předchozí ženě tučné odstupné za to, že přistoupí na rozvod. Daniel si ale dlouho své znovunabyté svobody neužíval a prý to byl dokonce jeho nápad, aby se svatba konala právě na Den nezávislosti, jako demonstrace nezávislosti na bývalé ženě…
V roli nevěsty se ani Julia neobjevila poprvé. Kromě toho, že v bílém závoji vystupovala ve filmu – například „Nevěsta na útěku“, kde hrála podivínku, co opakovaně utíká od oltáře – má se svatbou své vlastní osobní zkušenosti. Možná nevíte, že i v jejím vlastním životopise figuruje příhoda jako vystřižená z výše jmenovaného filmu: Julia prý tenkrát krátce před plánovanou svatbou oznámila svému ženichovi, že si to rozmyslela. Kromě toho má na svém kontě jedno nepovedené manželství s hercem Benjaminem Brattem, které ale trvalo jen rok a půl a podle Bratta skončilo hlavně proto, že nemohl vystát ty davy novinářů, které kolem něj a jeho slavné ženy neustále kroužily. Mimo to Julia chodila také s hereckými kolegy Matthewem Perrym nebo Liamem Neesonem.
Reklama