Na natáčení v exteriérech musí i hollywoodské hvězdy občas překousnout nějaké to nepohodlí, přesto se jim obvykle štáb snaží zajistit co nejlepší podmínky například pro převlékání a odpočinek. Tak třeba krásná a křehká Nicole Kidman se může těšit, že při natáčení v Rumunsku letos v létě dostane velmi neobvyklou převlékárnu… Filmová společnost jí k tomuto účelu nabídla autobus bývalého rumunského diktátora Nicolae Ceausescu, který před několika lety koupila na aukci za 30 000 dolarů a který od roku 1999 používá jako šatnu pro umělce!
Ceausescu si kdysi pořídil autobus k tomu, aby mohl vyrážet na pracovní cesty po Rumunsku a rozhodně se nedá říci, že by na těchto služebkách trpěl nějakým nepohodlím. Autobus je vybaven solidním dřevěným nábytkem, luxusní vanou, telefonní miniústřednou se šesti linkami a vlastním generátorem.
Nicole Kidman jede do Rumunska točit milostný příběh na motivy povídky „Cold Mountain“, odehrávající se v období druhé světové války, jehož režisérem je Anthony Minghella.
I když má Nicole s filmování plné ruce práce, ještě k tomu si stihne občas zazpívat. Po ohromném úspěchu jejího duetu s Robbie Williamsem „Somethin´ Stupid“, který dlouhé týdny okupoval špičky světových hitparád, se teď chystá na další trhák. Se zpěvačkou Kylie Minogue hodlá nazpívat romantickou baladu, na jejímž napsání se podílí také režisér Baz Luhrman (oba jsou stejně jako Nicole Australané). „Kylie, Nicole a já se zrovna snažíme najít nějakou skulinku v našich šílených harmonogramech, abychom to konečně dotáhli,“ řekl magazínu RollingStone.com Luhrman.
Reklama