Nejkrásnější a nejslavnější ženy světového showbusinessu – královna popu Britney Spears a latinskoamerická kráska s údajně nejpůvabnějším pozadím Jennifer Lopez se sice topí v penězích i v přízni svých fanoušků, ale co se týká jejich milostného života, tam to bohužel dost skřípe.
Zatímco Britney a její bývalý přítel z kapely N´SYNC Justin Timberlake ohlásili letos na jaře rozchod především kvůli tomu, že jim práce prakticky nedovolovala normálně spolu chodit, herečka, zpěvačka a tanečnice se po necelém roce manželství rozvádí s tanečníkem Crisem Juddem.
A co na to fanoušci? Ti jsou za to, aby si krasavice našly nové miláčky. Nač se ohlížet do minulosti, nač oprašovat staré známosti, když možná někde nedaleko čeká nová a ještě lepší láska? Podle čtenářské ankety, kterou zveřejnilo červencové vydání amerického magazínu TV Guide, si 73 procent čtenářů myslí, že by se Jennifer Lopez v téhle chvíli neměla vracet ke svému bývalému partnerovi Combsovi.
59 procent čtenářů rovněž neshledává žádný důvod k tomu, aby se Britney Spears vrátila k Justinovi Timberlakeovi.
Zkrátka není čas na lelkování, nyní si doba žádá činy. Tak schválně, která z půvabných děvčat se první ukáže s novou láskou?
Reklama