„Oženil jsem se ve své slabé chvilce,“ přiznal pro britské vydání časopisu Esquire Liam Gallagher, frontman superslavné kapely Oasis a polovina úspěšného hudebního bratrského tandemu. Prohlásil, že si svoji bývalou ženu Patsy Kensit vlastně nikdy nechtěl vzít a že mu nakonec zkušenosti z manželství daly za pravdu. Za to, že manželství před dvěma roky ztroskotalo, podle něj může hlavně Patsy, která údajně trávila příliš mnoho času tím, že poslouchala, co si o jejím manželovi myslí okolí a také prý brala příliš vážně všechno, co napsaly noviny. Podle Liama manželství narušilo i jeho vztahy s bratrem, které se prý upravily až poté, co se nejdříve rozvedl Noel a pak i Liam.
Na roli otce má však Liam zcela jiný názor než na roli manžela. „Jsem pyšný táta,“ říká muzikant, který je otcem už dvou synů. Tříletého Lennona, kterého má s Patsy, a maličkého Gene, jehož matkou je Nicole Appleton z dívčí skupiny All Saints. „Je skvělá,“ říká o své současné přítelkyni Liam a dodává, že by si ji možná měl vzít, ale že se na to stále necítí.

Zatímco Liam rozpráví s novináři o své rodině, Noel se zabývá kariérou. Pro Sunday Times prohlásil, že by rád kráčel ve šlépějích Eltona Johna nebo Neila Younga a napsal hudbu k nějakému filmu. „Nevolám svému vydavateli, že musím nutně dostat nového Spidermana, nebo se zblázním. Ale nebylo by mi proti mysli udělat hudbu k filmu jako je třeba Mrtvý muž (Neil Young). Takový věci se mi fakt líbí,“ prozradil Noel své plány.
Neopomněl se také vyjádřit k tomu, že podle některých rockověji naladěných fanoušků Oasis na posledních dvou albech tak trošku vyměkli: „Je to jako když přestaneš dělat věci, jak je cítíš a začneš se chovat jako že jsi ta nejúžasnější kapela na světě,“ nechal se slyšet Noel. „Začneš nosit i na snídani koženej kabát a sluneční brejle a všechny tyhle sračky… Jako bysme na nějakej čas sešli z cesty… “
No, teď už to snad zase bude OK. Alespoň se tak dá soudit podle nového alba s názvem Heathen Chemistry, které by se mělo objevit na britských pultech už v pondělí a které má být návratem ke zlatým tvrdým časům Oasis…
Reklama