Jestli jste viděli film Sedmý hřích s Antonio Banderasem a Angelinou Jolie v hlavních rolích, pak si asi dovedete představit, co to znamená, když má mladá krásná žena potíže v manželství s o dost starším mužem. Jenže film je film a Angelino manželství s hereckým kolegou Billy Bobem Thorntonem vypadalo až dosud jako jedno z nejdokonalejších ve filmové branži… Dvojice sice měla podivné libůstky (nosili prý na krku lahvičky s krví svého partnera a Angelina koupila svému muži k výročí svatby dva hroby hned vedle sebe na hřbitově v Arkansasu), ale Billy Bob a Angelina se jevili jako klapající soukolí. Dokonce letos na jaře i přes rozličné průtahy adoptovali chlapečka, kterého si vyhlédli v kambodžském sirotčinci, a hovořilo se i o tom, že plánují další přírůstek do rodiny…
Snad to ale bylo právě natáčení v asijských exteriérech, které nakonec manžele rozdělilo. Původně divoká a nespoutaná Angelina se poslední dobou, kromě filmování, našla v (tentokrát opravdové roli) velvyslankyně dobré vůle Spojených národů. Do jejího programu patří návštěvy uprchlických táborů a sirotčinců, navíc je její jméno magnetem, který k tíživé otázce současného světa poutá i tu část veřejnosti, jež by ji pravděpodobně nikdy ani nezaznamenala… Co naplat, jedněm činí Angelina dobře, druzí na tom tratí. A tím druhým je v tuto chvíli zřejmě Billy Bob.
O údajném rozchodu po téměř třech letech manželství se sice zatím nic moc neví, ale podle informací SkyNews to Angelina přiznala tento týden před fotografy v Los Angeles.
Reklama