Když v dubnu oznámila Sarah Jessica Parker svým šéfům a kolegům ze štábu HBO, že čeká miminko, nastal všeobecný poprask. Filmaři i veřejnost nejvíc ze všeho řešili, jestli zasadit těhotenství i do příběhu, nebo natáčení na několik měsíců přerušit, případně Sářino bříško dovedně zamaskovat… I my jsme psali o tom, že diváky nejvíc zajímalo, čí bude případně miminko - zda Božského, Aidana nebo někoho jiného. Teď už je ale všem dohadům konec. Jak napsal PageSix.com, v HBO padlo konečné rozhodnutí, že nic se přepisovat nebude a Carrie si na děťátko ještě počká. Takže se po odmlce točí dál a těhotná Sarah Jessica hraje zcela netěhotnou Carrie se všemi jejími atributy, jako jsou módní hadříky, cigarety (na natáčení se používají falešné) a mužskými. :-) Zatím to docela jde, ale až se začne její bříško zakulacovat, budou muset maskéři trošku zapřemýšlet, jak to zaonačit.
I když svým neplánovaným prvním těhotenstvím kolegům Sarah Jessica trochu zamotala hlavu, pochvaluje si, jaké se jí od nich dostalo podpory. To samé se však nedá říci o nejmenovaném newyorském strážníkovi, který se ke slavné těhulce před pár dny zachoval nejen neprofesionálně, ale také negentlemansky. Sarah Jessica se vydala do divadla, kde vystupoval její kolega a kamarád Mario Cantone. Když se na ni po představení vrhly hordy fanoušků a paparazziů, hledala prý Sarah Jessica zastání u přítomného policisty a požádala ho, aby ji odtamtud dostal. Podle očitého svědka ji však rameno zákona nepomohlo s tím, že se má o sebe postarat sama…

Jestli vám na obrazovce ČT chybí další díly oblíbeného seriálu Sex ve městě, pak si budete muset počkat až do podzimu. Ale zase, aspoň je na co se těšit, ne? :-)
Reklama