Taková to byla krásná svatba a taková to byla krásná nevěsta v princeznovských šatech, když si před tři čtvrtě rokem brala latinskoamerická kráska Jennifer Lopez tanečníka Crise Judda! A teď je se vším konec, dvojice je v rozluce a brzy bude podle všeho následovat rozvod…
Pro Jennifer to ale zřejmě neznamená sestup z piedestalu mužské náklonnosti, nezavřela se někam do samoty a rozjímání. Poté, co jí její bývalý partner rapper Sean "P. Diddy" Combs nabídl, že může bydlet u něj v honosném trojapartmá na Park Avenue, běží kolem krásné JeLo další šeptanda. PageSix.com napsal, že byla v úterý večer viděna v objetí více než přátelském se svým o osm let starším hereckým kolegou Ralfem Fiennesem, kterého znáte z filmu Anglický pacient. Páreček se prý měl k sobě po večeři v restaurantu Cipriani ve West Broadway, kde byli spolu s dalšími členy natáčecího štábu kolem filmu „Uptown Girl“. Ačkoliv tiskoví mluvčí obou hvězd mlží, novináři jsou přesvědčeni, že mezi těmi dvěma o něco jde, neboť – jak se zmínili očití svědkové – Jennifer navzdory nedávnému rozchodu vůbec nevypadala nešťastně nebo rozladěně.
A aby toho nebylo málo, tak ve středu přišly americké noviny s další zaručenou zprávou – Jennifer Lopez prý to táhne s o dva roky mladším Benem Affleckem! Nedávno ti dva dokončili společnou práci na filmu režiséra Martina Bresta "Gigli“ a letos v létě spolu budou hrát manžele a rodiče malé holčičky v právě připravovaném snímku Kevina Smithe „Jersey Girl“.
Reklama