V době, kdy zažívají ohromný comeback neohrožení hrdinové komiksového typu, kteří vládnou neomezenými schopnostmi a přitom jsou hodní a dovedou spasit svět, přišla filmová společnost Columbia s nápadem, udělat si z hrdinů tak trochu prču. A aby se na to ještě navíc dobře koukalo, povolali producenti do zbraně herečku a zpěvačku Jennifer Lopez, která patří mezi nejkrásnější ženy světa.
Jennifer by měla v nově chystané komedii s pracovním názvem „Shrink“ ztvárnit mladou psychoterapeutku, která pomáhá hrdinům jako Batman, Superman a dalším vyřešit jejich každodenní trable, depky a potíže. Tvůrci, kteří ještě ani nemají jasno v tom, kdo bude sedět na režisérské židličce, se dušují, že to bude sranda k popukání, něco ve stylu populárního animovaného Shreka, který si před časem zase do svého příběhu vypůjčil známé pohádkové postavičky.
Kdo ví, zda se k filmové psycholožce JeLo nepůjde léčit i nejnovější a v současnosti nejpopulárnější hrdina - Pavoučí muž (Spider Man), který momentálně láme rekordy v návštěvnosti v USA, kde doteď vydělal už přes 350 milionů dolarů? Do našich kin přišel tenhle kluk s pavučinou právě tento týden, tak uvidíme, co se bude dít u nás.
Reklama