Mnoho manželů mívá po letech problémy zapamatovat si datum své svatby, čímž dávají svým ženám nezřídka důvod k rozmrzelosti. Český muzikálový zpěvák Daniel Hůlka se proto pojistil a naplánoval vlastní svatbu na den svých narozenin. Chytré. Tohle datum se mu určitě z hlavy jen tak nevykouří…
Ačkoliv svatba měla být zřejmě tajná a soukromá, opět se prokázalo, že žádná slavná osobnost nemůže dělat nic, o čem by se dříve či později nedověděli novináři. Takže už v pátek psaly noviny o tom, že se cosi chystá, a v sobotu se na Moravu houfně sjížděli nejen svatebčané, ale také zástupci tisku. Podle některých zpráv došlo dokonce ke konfliktu některých z nich se zpěvákovou ochrankou, která údajně dokonce prořízla pneumatiky pražským redaktorkám a navíc jim vyhrožovala fyzickým násilím.
Sám ženich prý však na svatbu dorazil bez nehody, a to vzduchem (letadýlka jsou přece jeho vášeň). S nevěstou – tanečnicí Libuší Haraštovou - a svatebčany se sešel v prostějovském hotelu, ale samotný obřad se konal na mnohem romantičtějším místě – v bazilice Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce.
Proč se čtyřiatřicetiletý idol a starý mládenec rozhodl takhle z ničeho nic do toho praštit, o tom se vedou jen kuloárové diskuse. On sám prý říká, že v okaté dívce z Moravy prostě našel tu pravou. A víte co? Tak jí toho Drákulu přejte a nenadávejte osudu, že jste s ním v sobotu nekráčela chrámovou lodí právě vy… ;-)
Reklama