150 000 liber (v přepočtu více než 7 milionů korun) zaplatila Julia Roberts za svého přítele Dannyho Modera, aby si ho mohla letos v létě vzít! Podle listu The Sun herečka zmíněnou částku vyplatila jeho ženě, aby konečně přistoupila na rozvod.
Julia se s kameramanem Dannym (o tři roky mladším) seznámila před rokem a půl na natáčení filmu Mexičan a byla z toho láska jako trám. Kdo se z náhlého vzplanutí citu neradoval, byla Dannyho manželka Vera, která míní, že její manželství bylo pohodové až do té doby, než se v jejich životě objevila Julia. Kvůli ní Danny svou ženu opustil loni v létě. I když se Dannyho rodina postavila na stranu podváděné manželky, kameraman prý Veře řekl, že miluje Julii a k ní se už nehodlá vrátit.
Aby oblomila neoblomnou Veru, která odmítla dát souhlas k rozvodu, nabídla jí před několika měsíci Julie 75 tisíc liber. Žena však peníze nepřijala. Po dlouhých tahanicích a po zvýšení částky o 100 procent však na „obchod“ přistoupila a zdá se, že každý ze zúčastněných dostal, co chtěl. I když při výši Juliiných honorářů je zmíněná částka jen kapkou v moři, nabízí se otázka, zda hollywoodská superhvězda udělala dobrý obchod. Láska se totiž koupit nedá za žádné peníze a kdo ví – co když se Danny příště na nějakém natáčení zakouká zase do nějaké jiné?
Reklama