Kolem americké chlapecké skupiny´N Sync je poslední dobou docela živo. Justin Timberlake je prý už zase (po dvou měsících) se svou ex-přítelkyní Britney Spears a jeho srdce bije opět jen pro ni, další člen kapely - Lance Bass - si pro změnu nechal spravit srdeční rytmus v losangeleské nemocnici.
Jak napsal People.com, Lance podstoupil operaci proto, aby byl v dostatečné fyzické kondici pro plánovanou přípravu na let do vesmíru. Lance by se totiž podle slov své mluvčí Jill Fritzo měl stát třetím kosmickým turistou (po americkém obchodníkovi Dennisovi Tito a jihoafrickém magnátovi Markovi Shuttleworthovi), který se vydá za vzrušením na palubě ruské rakety. Za přípravu v Hvězdném městečku a týdenní výlet ke hvězdám by měla popová hvězda zaplatit něco kolem 20 miliónů dolarů. Peníze na jeho let má za úkol sehnat produkční agentura, která si však slibuje návratnost investic v podobě televizního speciálu s Lancem jako kosmonautem v hlavní roli. :-)
Stále však není nic jisté, neboť mají ještě proběhnout zdravotní testy a další zkoušky zpěvákovy způsobilosti k neobvyklému výletu. Podle prezidenta produkční agentury Davida Krieffa to ale vypadá dobře a zdá se, že Lance obstojí.
Reklama