Každý na druhém konci zeměkoule, ale oba se oddávají tomu, co je jejich srdcím nejbližší. Půvabná představitelka Lary Croft Angelina Jolie tráví v Thajsku pauzu mezi natáčením tím, že navštěvuje uprchlické tábory a dětské útulky, kde se snaží pomáhat. Billy Bob Thornton, její muž a herecký kolega, zase plánuje americké turné, na kterém vystoupí jako host Elvise Costella.
„Můj muž je nervózní, když jedu do nějaké země, kde jsem ještě nebyla,“ řekla Angelina Jolie magazínu Variety. V březnu společně s manželem adoptovali kambodžského chlapečka, kterého si herečka vybrala v dětském domově, teď to vypadá na další dítě do rodiny. Angelina by ráda ještě aspoň jedno adoptované děcko, a to odkudkoliv. Kromě toho se zabývá charitativní činností a nedávno věnovala uprchlíkům z jednoho utečeneckého tábora televizory, videopřehrávače, sportovní vybavení a přes 4 000 sarongů.
Její manžel se zatím věnuje muzice. Kromě toho, že na podzim vydal se svou kapelou album nazvané Private Radio (je na něm i píseň Angelina) a právě ho propaguje na americkém turné, on si kromě toho zahraje i na koncertech svého slavnějšího muzikantského parťáka Elvise Costello. S ním se seznámil la Costellově evropském turné, zajamovali si spolu v Dublinu, slovo dalo slovo a teď z toho kouká devět společných koncertů.
Mimochodem - o tom, že by Angelina a Billy Bob plánovali miminko vlastní, nikoliv adopotované, se zatím nikde nic nešušká…
Reklama