Vy, kdo jste byli na loňském pražském srazu čtenářek a čtenářů Ženy-in nebo před dvěma týdny v Brně, určitě souhlasíte s tím, že to bylo bezva setkat se se svými virtuálními kamarádkami a kamarády z blízka i zdaleka „naživo“. Vy, kdo jste se minule neodhodlali, máte možnost tak učinit právě tuhle sobotu. Sraz se koná ve vinotéce Cellarius v Budečské ulici 29 v Praze 2 a začíná v 17.00 hodin. Konec akce nebyl nijak vymezen, ale rozhodně bychom měli vydržet aspoň do půlnoci. ;-)
K tomu nám všem dopomůže vynikající víno, které je ve vinotéce Cellarius k dostání a které budeme popíjet za hezkého počasí v Moravské zahradě, pokud se dá do deště můžeme se schovat do Burgundského sklípku.
Podle toho, jak se už nějaký čas diskutuje na srazovém auditoriu, bude hlavní náplní večera konzumace jídla, a to pravděpodobně doneseného odněkud z okolí. Neznamená to ale, že by nás ve vinotéce Cellarius chtěli jen opíjet a mučit hladem. K vínu zde nabízejí dobrůtky jako olivy, sýr, sušenou šunku nebo špek. Ty, které s námi právě hubnou, ať si vezmou svoji večerní dávku Viaredinu s sebou. :-)
Přesný program zatím není stanoven, ale kromě povídání, povykování, překřikování a tance na stole je plánováno ještě předvádění nacvičených scének a minuta ticha za nepřítomné. Případně pokládání věnců, pokud je někdo přinese, a na závěr lampiónový průvod.
Pokud si chcete o sobotním srazu přečíst víc a nebo se ještě poradit s ostatními, můžete tak učinit na speciální srazové diskutárně, kde se také můžete po kliknutí na zelený buton přihlásit a případně na poslední chvíli nabídnout nebo sehnat dopravu či ubytování.
Reklama