Na rozdíl od nás, obyčejných „smrtelníků“, mají slavní lidé starosti nejen pracovní, rodinné a milostné, ale také se musí pořádně otáčet, aby vypadali k světu. Protože – marná sláva – jejich vzhled je živí. Součástí běžného života hvězdy se tak stává dieta, pěstění těla a v neposlední řadě péče o vlasy. Jaké triky používají některé slavné osobnosti při údržbě své kštice? V časopise People jsme pro vás objevili následující vychytávky:

Ohnivé krásky letí. To ví velmi dobře i herečka Nicole Kidman, která si prý ohnivě rudý odstín svých vlasů oživuje oplachy z brusinkové šťávy.
Catherine Zeta-Jones si dopřává pivo. Ale ne proto, aby s jeho pomocí zaháněla žízeň. Manželka Michaela Douglase si pivo lije na hlavu, aby její vlasy dostaly lesk a lépe držely tvar.
Potíže s lupy přiměly Jennifer Aniston k tomu, aby používala speciální zdravotní šampony, ale léčba se projevila negativně na odstínu vlasů. Kdo ví, kde hvězda seriálu Přátelé sebrala recept, který jí velí rozmíchat v pěstícím šampónu proti lupům dva aspiriny. Podivná kombinace. Ale zřejmě účinná - Jennifer si pochvaluje, že je zase blondýnkou jak se patří.
Když už jsme u těch seriálů a blondýnek - Portia de Rossi, kterou si možná pamatujete jako dlouhovlasou kolegyni Ally McBealové, si údajně myje své vlasy každý den, protože si jinak nepřipadá čistá. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního – ale představte si, že Portia si svou zlatou hřívu čas od času umyje šamponem na koně! :-o
Reklama