Jestli sledujete seriál Sex ve městě, určitě vám neušlo, jak nevděčnou roli v něm autoři přisoudili fešáckému čtyřicátníkovi Kyle McLachlanovi, který se teď na naše obrazovky vrací také jako zvláštní agent Dale Cooper v seriálu Twin Peaks.
Zatímco jako dr. Trey MacDougal, manžel půvabné newyorčanky Charlotte, Kyle McLachlan selhává coby milovník, ve skutečnosti snad žádné trable se sexem nemá. Navíc je nade vší pochybnost, že v reálném životě nezkouší takové nerozumy, jako ženit se bez předchozího sexuálního kontaktu s partnerkou.
Do minulé soboty patřil sice 43letý McLachlan do tábora starých mládenců, ale teď už hraje roli manžela i ve skutečnosti. Jeho vyvolenou je o 9 let mladší módní redaktorka Desiree Gruber, se kterou byl zasnouben už od loňského srpna. Oblíbený herec režiséra Davida Lynche (kromě Twin Peaks také snímky Duna nebo Modrý samet), jehož tvář vyniká ostře řezanými rysy, má na svém kontě milence docela slušné úlovky – chodil například s herečkami Larou Flynn Boyle a Laurou Dern, jeho přítelkyní byla svého času také topmodelka Linda Evangelista.
Teď už je ale Kyle zakotven v rodinném přístavu, své ano si s Desiree řekli 20. dubna na malém soukromém obřadu v novomanželčině rodišti Plymouthu, Miami. Podle informace, kterou zveřejnil internetový magazín Eonline.com, měl na sobě ženich střízlivý tmavý oblek a nevěsta decentní bílé šaty. Tedy žádné výstřelky, jakým třeba byla Treyova „svatební“ skotská sukně v již zmiňovaném seriálu Sex ve městě. :-)
Reklama