Nikdy se nevzali, ale žili spolu ve společné domácnosti 14 let a měli spolu tři děti. Herecký veterán osmasedmdesátiletý Marlon Brando a jeho o 35 let mladší (dnes již bývalá) přítelkyně Maria Cristina Ruiz, která původně pracovala v jeho domácnosti jako služebná. Na počátku roku 1988 se její pozice v domě výrazně změnila, protože se z členky personálu stala paní domu a postupně povila Marlonovi tři děti (dnes jim je 13, 10 a 8 let). Jak napsal deník New York Post, v žalobě se uvádí, že Maria Cristina celý svůj osobní život i potenciální pracovní kariéru věnovala svému partnerovi a dětem, péči o jejich blaho, potřeby a dům. Za to jí Brando údajně slíbil doživotní finanční podporu a také podíl na svém majetku v případě, že zemře dříve než ona.
Loni v prosinci se však dvojice rozešla a Marlon přestal Marii Cristině vyplácet apanáž. Děti však nadále finančně podporuje. Třiačtyřicetiletá žena se však nehodlá se svým osudem „svedené a opuštěné“ smířit a podala na Marlona Branda stotisícovou žalobu, která se podle jejího právníka v mnohém podobá žádosti o rozvod – to, o co se zde jedná především, je rozdělení majetku ve prospěch obou bývalých partnerů. Jak se k celé věci staví slavný herec není zatím známo.
Co se však ví je to, že Marlon Brando, který byl předtím již třikrát ženat, zplodil za svůj pestrý život dohromady 11 dětí. Nejproblematičtějším z nich je zřejmě Christian, který v roce 1990 zabil milence své nevlastní sestry Cheyenne a odseděl si za to pět let ve vězení. Zatímco tento nezdárný syn stál svého otce pořádný balík peněz, dcera Cheyenne mu zase způsobila ohromné utrpení. V roce 1995 spáchala sebevraždu, což Marlona Branda zlomilo snad víc než o pět let předtím hrůzný čin jeho syna.
Reklama