Před pár dny se na stránkách Ženy-in rozpoutala vcelku vášnivá diskuse pod článkem „Co dokáží ženy“. Své zde zahřímali též pánové. Aby jim tedy nebylo líto, že na odiv stavíme pouze femininum, vybrala jsem pár příkladů, kdy k dokonalosti bylo dovedeno naopak mužství.
V londýnském divadle White Hall vystupují S. Morley a D. Friend. Na velké plátno promítají cosi jako stínový tyjátr, jenže hlavními aktéry nejsou ani prsty ani ruce, natož loutky, ale penisy obou mužů. Chvíli se zvedají jako přístavní jeřáby, chvíli se tyčí jako Eiffelovy věže, chvíli se vlní jako lochnesské příšery. Mimořádný úspěch má prý také scénka rychlého občerstvení. Kritici se zatím přou, zda jde o obscénnost nebo kumšt.
Přiznáme-li penisům právo na kumšt, musíme přiznat i skutečnost, že tento kumšt není věcí tak úplně výjimečnou. - Hinduistický vůdce Pagali Baba například dokázal ztopořeným údem nadzvednout deset cihel. Pětadvacetiletý Filipínec J. Daguio žongluje v hamburském nočním klubu svým erekovaným mužstvím pingpongovými míčky. Je-li erekován dostatečně, zvládne pinkat až 15 minut. Knihkupec V. Bethel z britské Coventry zase svým pyjem natolik zaujal motoristy, že zavinil 32 dopravních nehod. Bethel je vůdce občanského hnutí „Být sám sebou budiž právem" a jako takový chodí i na veřejnosti dole „bez". Pohled na vystavený penis neunesl ani soudce během přelíčení vinícího Bethela ze všech těch nehod a pobuřování. - V rozporu s literou zákona nařídil obžalovanému sedět, neb by mu byl jinak vidět jeho výstavní úd.
Geniální genitální raritu vymyslel i pan Pai Li z Hongkongu, když se vsadil, že při seskoku padákem z výšky 5000 metrů bude masturbovat až k orgasmu. Mastrurboval, ejakuloval. Leč kdo a jak to v oblacích kontroloval, informační zdroj už neuvádí.
Reklama