Dalším hostem on-line rozhovoru internetových magazínů Žena-in a Novinky bude tuto středu v poledne herečka, zpěvačka a mimka Světlana Nálepková.
Možná si ji pamatujete jako něžnější část pantomimické skupiny Mimtrio, se kterou vystupovala od roku 1979 do roku 1989. V 80. letech mimo to Světlana Nálepková hostovala v divadle Ypsilon a od roku 1993 do 1996 vystupovala v Hudebním divadle v Karlíně, kde se proslavila především rolí Josefiny v muzikálu Má férová Josefina. Účinkovala v několika televizních inscenacích, pohádkách a filmech (mj. Láska z pasáže, Poslední mejdan). Kromě toho si Světlana získala přízeň publika díky samostatným projektům jako Sněhurka na trampolině (1986), Tenhleten Manhatten a jiné vedlejší příznaky (1990), Marlene - písně Marlene Dietrichové zpívá S. Nálepková (1995) nebo Láska je fata morgána (1997). Mnoho ze svých oblíbených retro písniček Světlana natočila na hudební nosiče. V současné době připravuje CD a hudebně dramatický projekt Edith o životě Edith Piaf.
Herecký kolega z Mimtria Michal Nesvadba byl také Světlaniným životním partnerem a je otcem její dcery. Bulvární plátky si ale mnohem víc vychutnaly její vztah - a především bouřlivý rozchod - s japanologem Martinem Vačkářem, který prý měl po celou dobu jejich manželství bokovky a s tou poslední prý dokonce plánoval společný život v domě, který budovala Světlana. Rozchod s mužem, který významně ovlivnil nejen její city, ale i její kariéru, nesla herečka a zpěvačka hodně těžce. Na nohy jí pak pomohla její práce a údajná buldočí povaha, ale také nová láska – o více než deset let mladší Břetislav Syrový.
Jak to má s city Světlana teď? Co očekává od života a od kariéry? Je pravda, že se chystá zpívat v Paříži Piafku? Co dělá pro to, aby si udržela krásnou postavu? Jaký je její názor na plastické operace? Položte své otázky Světlaně Nálepkové ve středu v poledne on-line nebo je pošlete už TEĎ.
Reklama