Když se v průběhu pondělního „předoscarového“ oběda v Los Angeles novináři ptali amerického herce Jona Voighta, jestli už o své nominaci hovořil s dcerou Angelinou Jolie, netušili, jakou novinu se vzápětí dovědí. Jon, kterého si určitě pamatujete z filmu Půlnoční kovboj, se začal usmívat jako sluníčko a pyšně - po dědečkovsku - prohlásil, že ne, protože jeho dcera má teď hromadu práce se svým synkem.
Takhle tedy praskla novina, kterou Angelina Jolie (26) a její manžel Billy Bob Thornton (46), drželi až dosud v tajnosti. Hned druhý den poté, co dědeček promluvil, vydali manželé tiskové prohlášení, ve kterém potvrdili, že adoptovali kambodžské miminko, ale zároveň vyjádřili překvapení nad mluvností adoptivního dědečka.
Angelina a Bob viděli děťátko poprvé na podzim loňského roku, když navštívili kambodžský útulek pro sirotky, a podle svých slov pocítili, že s chlapcem cosi „spojuje“. Okamžitě zahájili úřední kroky k jeho adopci. Formality trvaly několik měsíců a v pondělí 11. března se herecký pár stal oficiálními rodiči synka jménem Maddox. Miminko, kterému je sedm a půl měsíce, si asi bude muset zvyknout na trochu kočovný život, protože právě teď je s rodiči v Africe, kde Angelina točí film z prostředí humanitárních pracovníků. V létě by se měl malý Maddox poprvé setkat se svými nevlastními adoptivními bratry Williem a Harrym v USA (z Bobova předcházejícího manželství), kteří měli také poradní hlas při rozhodování, zda miminko adoptovat, či nikoli. Samozřejmě řekli „ano“…
Reklama