Pokud se objeví v nějakém společenském magazínu zpráva o filmové či hudební hvězdě velkého formátu, obvykle to bývá proto, že se vdává nebo rozvádí, případně obojí. Ale lásky slavných se rozhodně neomezují pouze na partnery opačného pohlaví. Slavní lidé milují psy. Vzpomeňte si jen, jak rádi se hosté našich pravidelných on-line rozhovorů rozpovídají o svých chlupatých miláčcích. Naposledy to byla Marie Rottrová, která je paničkou fenky moderní rasy - rhodéského ridgebacka.
Zatoulejme se teď na chvíli do Hollywoodu. Jaké to je s miláčky těch, které známe z amerických filmů? Roztomilá blondýnka Charlize Theron má dva kokršpaněly – fenku Delilah a psa Denvera – kteří ji doprovázejí na natáčení. Zlí jazykové tvrdí, že Charlize na svých čtyřnohých kamarádech ulítává natolik, že je stříká speciálními psími parfémy.
Americká herečka Halle Berry je zase šťastnou majitelkou dvou maltézských pinčů, kteří ji prý v životě nahrazují absenci manžela. (Doufejme, že jen v rovině citové…)
Drew Barrymoore a její muž Tom Green mají svou fenečku křížence Flossie poslední rok ještě raději než dříve, protože jim přibližně před rokem de facto zachránila život, když v jejich domě hořelo.
Jo, a víte s kým se nejraději mazlí Leonardo Di Caprio? Se svým pudlíkem Rufusem…
Reklama