Jedna z nejslavnějších britských manželských dvojic – „Posh Spice“ Victoria a fotbalový král David Beckham – ohlásili na sklonku minulého týdne radostnou zprávu. V září se jejich rodina rozroste o dalšího potomka.
Bude mít dvouletý Brooklyn sestřičku, nebo bratříčka? Nebo to dokonce budou dvojčata? Jak se bude nové Beckhamovic miminko jmenovat? Tohle všechno jsou otázky, které si nekladou jen samotní nastávající rodiče, ale také britští sázkaři. Ti jsou živým důkazem toho, že vsázet se dá skutečně na všechno. Už teď se prý například vyplácejí výhry těm, kdo se vsadili, že v roce 2002 přibude do rodiny Davida Beckhama další miminko. Kromě toho, že si dnes mohou vášniví sázející tipnout pohlaví dítěte, můžou si také vsadit na jeho jméno. Jelikož byl Brooklyn údajně pojmenován podle newyorské čtvrti, kde byl počat, očekávají se například jména jako Trafford nebo Wembley. Ti, kdo jsou ochotni si na své peníze trochu počkat, si dokonce mohou vsadit na to, zda bude z dítěte jednou slavný fotbalista, či zda se prosadí v hudebním průmyslu.
Zatímco sázkaři mají napilno, u Beckhamů se poddávají radosti. „Tenhle rok je pro nás opravdu hrozně vzrušující – Anglie je ve finále Světového poháru, Victoria má už druhý hit v první desítce hitparády a teď ještě ke všemu čekáme další miminko. Je to skvělé,“ praví se v pátečním prohlášení manželů Beckhamových.
Reklama