Není to tak dávno, co dvě sotva patnáctileté holčiny prchající z pasťáku znásilnily postaršího zemědělce, objíždějícího na traktoru své políčko. Přesto případy sexuálního obtěžování muže ženou a jejich soudní dohry jsou u nás stále ještě docela vzácné. Ne tak ve světě. V USA bývají ze sexuálního harašení celkem běžně obviňované i ženy. Sérii sporů způsobila například precedenční žaloba devětadvacetiletého Briana Quintana na dvaapadesátiletou Stefanii Powersovou. Populární filmová hvězda, manželka francouzského šlechtice Patricka de la Chesnale, byla svým tajemníkem obviněna, že mu neustále rozepíná příklopec, osahává penis a dožaduje se orálního styku. Třiadvacetiletý losangelský klempíř Warren Schneck zase žádal odškodné od sedmaašedesátileté domovnice Harriet Swadosové. Když dotyčný z dvanáctimetrového výsuvného žebříku opravoval okap, vylezla prý za ním a nohavicí krátkých kalhot mu osahávala šourek.
Leč nejen v Americe se dějí podobné věci. Dvě vídeňské penzistky - devětašedesátiletá Hilda a dvaasedmdesátiletá Hertha (podobnost se jménem oblíbené hrdinky Zeny.in. čistě náhodná) si vyjely do tureckého přístavního města Alanya povyrazit s "beachboys". Nicméně hned první večer tam nebyli žádní prostituti k mání. Obě turistky však hledaly tak usilovně, až narazily na dva milující se homosexuály, které jednoduše znásilnily! Souzeny nebyly - vše spravil "smír" uzavřený před policisty a pouhých 800 šilinků, vyplacených znásilněným coby bolestné.
Podobný případ se odehrál i v Kolíně nad Rýnem počas mecheche gayů a lesbiček. Z karnevalového průvodu si do restaurace na "eintopf" odskočily čtyři čtyřprocentní ženy - Edeltraud (28), Helga (29), Liese (35) a Ruth (41). Číšník si tam tak dlouho dělal legrácky z jejich sexuální orientace, až je namíchl. - Popadly ho, vtěsnaly do příručního skladu a zneuctily. Podle lékařské zprávy způsobily panu vrchnímu poranění šourku, rozsáhlý krevní výron s luxací varlete, kontusi penisu, prokousnutou předkožku pyje apod. Ženy však byly potrestány pouze za vyvolání veřejného pohoršení. Obhájkyně jedné z nich totiž prokázala, že u poškozeného dosáhly erekce a ten následně dospěl až k fázi orgasmu, což u sexuálního násilí páchaného na muži není prý možné.
Reklama