Dvacátý díl filmového dobrodružství tajného agenta Jamese Bonda je sice ještě v plenkách, ale Madonna už podepsala smlouvu, že si v něm zazpívá. Jestli tato píseň bude ústředním hitem bondovského filmu (jako byl třeba hit Tiny Turner „Golden Eye“), to se sice ještě neví, ale rozhodně se o tom vážně uvažuje. Snímek se začal točit v Londýně minulý měsíc a ještě ani nemá jméno – zatím se mu říká Bond 20 – takže je dost pravděpodobné, že produkce bude chtít využít Madonnina věhlasu a název písně bude i titulem filmu.
Není to první písnička, kterou popová královna natočila pro film, mezi ty nejznámější patří třeba "Who's That Girl", "Live to Tell", "This Used to Be My Playground", taneční remix "Don't Cry for Me Argentina" nebo „You Must Love Me". Co je obzvláště legrační, Madonna nazpívala i písničku k parodii na bondovky z roku 1999 Austin Powers – špión, který mě vojel s názvem „Beautiful Stranger“.
Co se týká Jamese Bonda, jelikož se jedná o špičkového agenta, také autoři filmových písní k jeho story jsou ti nej – Madonna se tímto počinem přiřadí ke kolegům jako jsou Paul McCartney nebo Tina Turner, ale rozhodně nikdy netrumfne klasickou bondovskou melodii stvořenou pány Johnem Barrym a Monty Normanem.
Bližší podrobnosti týkající se nového filmu o agentovi 007 se pochopitelně tutlají, ale jisté je, že jako Bond se opět objeví Pierce Brosnan (i se svým martini), Halle Berry bude hrát člověka jménem Jinx a Judi Dench bude Bondovou šéfkou. Mezi exteriéry nebude chybět Severní Korea, Kuba a Hong Kong. Filmovou premiéru by měl mít film v létě 2002.
Reklama