Není to ani týden, co jsme psali, že se nějaký muž vydával za snoubence Meg Ryan a pod touto záminkou vyjídal lednici v domě lidí, kteří se shodou okolností jmenovali Ryanovi. Na začátku tohoto týdne se nezvaný host schovával v zahradě další blond hvězdy – tentokrát popové zpěvačky Britney Spears. Narazila na něj ochranka, která dům v Hollywood Hills střežila, a zavolala policii. Ta však musela muže vzápětí pustit domů, protože se prý nedopustil trestného činu, ale jen přestupku, ačkoli se v blízkosti domu schovával zřejmě už od víkendu a jako své přechodné bydliště použil Britneyinu garáž.
V době, kdy byl vetřelec načapán v zahradě, nebyla zrovna Britney doma. Spolu se svým snoubencem Justinem Timberlakem odcestovala do New Yorku na předání ceny, kterou jí obdařil časopis Cosmopolitan. Ve středu se vysílal v televizi rozhovor, kde byla tázána, zda se necítí nepříjemně poté, co se její zahradou procházel neznámý muž. „Bylo to poprvé, co se taková věc stala,“ řekla Britney. „A musím říct, že teď si ještě víc vážím toho, co pro mě dělají lidé z ochranky a všichni, kdo se starají o moji bezpečnost.“
Britney se ale zřejmě doma moc neohřeje, protože je momentálně velmi vytížena nejen v souvislosti se zpíváním, ale také kolem reklamní kampaně, jejíž je hlavní tváří, a také při prezentaci svého hereckého debutu „Crossroads“, který má v USA premiéru den po Valentýnu, 15. února.
Reklama