Tak se nám v redakci poslední dobou nějak rojí miminka. Nejen, že tu máme našeho čtyřměsíčního redakčního kluka Alberta, ale ještě za ním přicházejí dámské návštěvy z hereckého prostředí. Před čtrnácti dny jsme pořádali on-line rozhovor s maminkou Kateřinou Brožovou (za účasti její dcery). Včera k nám přijela Mahulena Bočanová s půlroční holčičkou Márinkou. Jak se dalo čekat, zasypali jste Mahulenu otázkami především o jejím mateřství. Co na sebe prozradila?
Bezprostřední a energická mamina se netajila tím, že je trochu unavená, protože mimino je pořádná fuška. Ale taky prohlásila, že si svoji vytouženou mateřskou roli pořádně užívá, a to už od začátku. „Těhotenství jsem prožívala v pohodě. Přejídala jsem se, tvářila se jako šťastný blbeček, pořád jsem měla nablblý úsměv na tváři... Už od druhýho měsíce jsem chodila v těhotenském oblečení, přestože jsem paradoxně zhubla šest kilo. Byla jsem k smrti pyšná a šťastná,“ vzpomíná s úsměvem. Na otázky, jak shazovala váhu nabytou v těhotenství, odpověděla stručně: „Přibrala jsem 28 kilo, protože jsem si to fakt užívala a pustila jsem to na plný pecky. Největší zlom nastal po šestinedělí, šlo to dolů samo, kojením. Zbytek špatným spaním. Dneska mám navíc tak pět kilo. Zhubne každá, ale aby bylo tělo pěkný, musí se cvičit.“ Byla také tázána, zda má jiný recept než nežrat a cvičit… „Bohužel nemám. Nežrat a cvičit funguje stoprocentně. Zpříjemnit se to dá snad jenom dobrym sexem,“ smála se Mahulena. „A nebo si vydyndat od partnera nějaký dárek.“ A později se k tématu ještě vrátila se slovy: „To, co mi dala příroda, mi porodem zmizelo, teď se musím snažit sama. Manžel mi slíbil, že za první porod bude diamant, za druhý prsa a za třetí prdel:-)“
Mahulena je přešťastná matka a miminko si opravdu užívá. Přesto se pomalu vrací ke hraní, prý aby vydělala nějaké peníze a aby dlouhou pauzou nezískala trému. Vidět ji budete moci brzy v Činoherním klubu a v Branickém divadle. S Marinou jí pomáhá kamarádka Jaruška, které Mahulena říká „můj čičovický poklad“ a která nejen pohlídá Marinu, ale také její maminku učí vychovávat děti, péct kynuté koláče, rozpoznat žito od ovsa a minulý týden spolu na mysliveckém bále tancovaly polku až do rána.
Mahulena plánuje ještě chlapečka. A když se nepovede, tak to zkusí napotřetí. Jméno pro kluka ale neprozradila, prý je to zatím tajemství. O Marince, která je bleďounká a má modré oči, Mahulena říká, že celý tatínek (včetně mateřského znamínka).
Nejenom miminku ale patří Mahulenino srdce. Na otázku, jestli poznala opravdovou lásku, odpověděla bez váhání: „Zaplaťpánbu, poznala. A zaplaťpánbu ve věku, kdy už si toho umím vážit, a tak to spolu doklepeme k dědkovi a bábě.:-)“
Chcete vědět, kam by se Mahulena nejraději podívala, jakou barvu má ráda, co by dělala, kdyby nebyla herečkou, jestli se milovala na pláži a proč se nevyplatí pracovat na Kypru? Přečtěte si kompletní záznam on-line rozhovoru s Mahulenou Bočanovou ZDE!
Reklama