Je jí dvacet, je jednou z nejslavnějších žen světa a také se o ní říká, že je neuvěřitelně sexy. A všechny na ní zajímá jen jedno – je panna, nebo není? Na tiskovce, která proběhla v sobotu v Cannes smetla Britney tuhle otázku ze stolu se slovy, že je to osobní věc. „Dneska bych byla radši, kdybych byla bývala nikdy nemluvila o svém panenství,“ prohlásila hvězda, kterou už asi unavuje pořád veřejně řešit tohle soukromé téma. Teď je ale pozdě honit bycha. To si měla, holka, rozmyslet předtím, než před lety prohlásila, že si své panenství chce uchovat až do svatby. :-)
Mimochodem – o svatbě se na tiskovce mluvilo také. Britney prohlásila, že by se letos hrozně ráda vdala za svého miláčka Justina Timberlakea z kapely ´N Sync, ale nějak na to pořád není čas. Je totiž strašně zaneprázdněna jako zpěvačka a nyní už i jako herečka. I když road movie s blonďatou Britney v hlavní roli nemá velké pochopení kritiků, hvězda je filmováním nadšena a ráda by zase někdy točila. Na otázku, zda by chtěla získat Oscara, odpověděla že v budoucnu by jistě bylo fajn dosáhnout takového pěkného uznání.
Přestože se sama při točení filmu nebránila ani hodně odvážným scénám, Britney prý těžce nese, když vidí videoklip skupiny ´N Sync, kde se její přítel Justin líbá s jinými děvčaty. „Není to žárlivost, jen se na to prostě nechci koukat,“ řekla Britney. „Nakonec, on se taky určitě nebude dívat na choulostivé scény z mého filmu…“
Reklama