Krásná a úspěšná rodačka z Bronxu, americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, si nemůže stěžovat na nezájem médií a veřejnosti o svou osobu. Víc než její pěvecké či herecké schopnosti však všechny zajímá něco docela jiného – její tělo! Podle jedné ankety z roku 2000 má nejkrásnější nohy na světě, časopis Celebrity Bodies ji označil za majitelku nejkrásnějšího těla a na její pěkně tvarovaný zadeček se málem pějí ódy. Teď k tomu všemu ještě přibyla další trofej – podle ankety internetového magazínu Entertainment Online je J.Lo údajně nejvíce sexy ženou v šoubyznysu! V závěsu za sebou nechala dámy, jako jsou Liz Hurley (6.), Britney Spears (5.), Angelina Jolie (3.), Madonna (10.) nebo Pamela Anderson (25.).
Sama Jennifer má své tělo ráda a otevřeně o něm mluví i s novináři. „Líbí se mi, jaké mám proporce,“ nechala se slyšet v roce 1998 v rozhovoru pro jeden britský časopis. „Nejsem příliš mohutná nahoře a mám přiměřený obvod v pase. Mám to, čemu se říká ženská postava, a jsem s tím spokojena.“ Umí si ze sebe udělat i legraci. Prý dokonce prohlásila, že na jejím pozadí by se dala servírovat káva jako na podnose. :-)
Ještě k výzkumu, který si vzal na mušku sex-appeal ženských příslušnic komediantského řemesla – jedna z anketních otázek směřovala také do řad stálic. Která z umělkyň nad 50 let je tedy podle respondentů nejvíce sexy? 31% hlasů získala nestárnoucí Goldie Hawn (mimochodem jste ji mohli v neděli vidět v televizi v romantické komedii Kaktusový květ ze 60. let, kde jejím partnerem byl Walter Matthau). Za ní je s 22% Jane Seymour, třetí se umístila Farrah Fawcett (18%), čtvrtá Tina Turner (17%) a pátá Cher (10%).
Reklama