On-line rozhovor s Mahulenou Bočanovou byl původně avizován už na 12. prosince loňského roku, ale protože herečka tehdy onemocněla, museli jsme naše setkání odložit. Teď tedy nastala ta chvíle, kdy se můžete Mahuleny ptát, na všechno, co vás zajímá. On-line rozhovor, který vám přinášejí internetové deníky Žena-in.cz a Novinky.cz, začíná už tuto středu v poledne!
Mahulena Bočanová se narodila před 34 lety a je známá jako herečka a modelka. Je krásná, energická a schopná a říká se o ní, že je to žena, která dobře ví, co chce. Sama prozradila čtenářům našeho magazínu před téměř dvěma roky, že moc chce miminko. Děťátko přišlo na svět loni v srpnu, jmenuje se Marina a je to krásná holčička. Jejím tatínkem není nikdo jiný než zámožný hudební vydavatel Viktor Mráz.
Mahulena se jako herečka proslavila už jako malá holka, kdy hrála dětské role, postupně se přestylizovala na princezny a také na role smyslných, rafinovaných a svůdných žen nebo pohádkových postav s ne zrovna dobrým charakterem. Prostě potvory a zlomyslné královny jí docela jdou :-). Nehraje jen ve filmech, ale i v divadelních představeních. Mahulena Bočanová ví, jak využít svou krásu, a proto se také úspěšně věnuje modelingu. Pro svou postavu údajně nedělá nic, jen prý když fotí plavky, měsíc předem trochu cvičí v posilovně.
Co se týká jejího soukromí, občas plnila titulky bulváru svými milostnými aférami. Miluje ostrov Kypr, kde měla jednu velkou cizokrajnou lásku, skoro se prý vdala. Další lásku našla doma v Čechách, ale i přes vdavky to nevydrželo moc dlouho. Její rozvod se propíral veřejně, protože její „chudší“ manžel ji údajně chtěl obrat o to, o co se nepřičinil. Nedávno otěhotněla a vdala se za dlouhodobého přítele Viktora Mráze, spolumajitele hudebního vydavatelství B & M Music, se kterým má malou dcerku Marinu. Viktor Mráz je bývalý partner zpěvačky Anny K.
Mahulena Bočanová se nefotí nikdy nahá. Říká, že byla vychovávaná dost ortodoxně v puritánské rodině a její nahotu prý může vidět jen její přítel Viktor. Co se týká jejích intimních partií, prozrazuje, že má na těle tetování. Na kotníku a na rameni.
Jaké je opravdu Mahulena Bočanová? Jak ji změnilo mateřství? Jak zvládá být maminka, herečka, manželka, hospodyňka v jedné osobě? Na to všechno se klidně Mahuleny zeptejte a ona vám ve středu odpoví! Otázky můžete pokládat už teď!
Reklama