Přišla do redakce – éterická bytost, skoro průsvitná, díky své štíhlosti s překvapivě vyvinutým poprsím. Pochopily jsme, proč ti muži při pohledu na ni vzdychají, případně čučí jako tele na nová vrata. Její postava je fakt div divoucí. A na její míry, váhu, poprsí také přišlo mnoho dotazů. Také na její vztahy – se slavným mamánkem Jágrem, kterého si, podle čtenářů a on-line chatařů, údajně nezasloužila. Iva se ale ohrazovala a Jardu, narozeného ve znamení vodnáře, bránila. Dokonce přiznala, že díky Jágrovi poprvé poznala, co je to opravdu se zamilovat. Na erotický dotaz, jestli by nechtěla moderovat Peříčko odpověděla, že kdyby taková nabídka přišla, uvažovala by o tom. Takže Soňo, pozor!
O panenství přišla v 17 letech, nevyhledává milování v přírodě, má raději klid a soukromí a nikdy nespala se ženou. Na dotaz, jestli by přijala nabídku sexu ve třech se zarazila, přiznala, že takových nabídek již několik dostala, ale že na takovou věc není připravená. Nám v redakci řekla, že chce odpovídat slušně, aby někoho neurazila. Sex ve třech ne e.
I když je štíhlá jako tyčka či dokonce jako oteklá niť, říká, že v modelingu patří mezi modelky kyprých tvarů a vzdychá: „Kam ten svět spěje?“. Postavu si prý udržuje normálním jídelníčkem! Jí vše, až na maso, je vegetariánka. Miluje celozrnné těstoviny, má ráda houskové knedlíky s houbovou omáčkou, miluje omelety se špenátem a sladká jídla. Na rozdíl od jiných hvězd i občas pije alkohol. A co její lásky a vztahy? Na otázku, proč se rozešla s Martinem Kolocem řekla: „Lidé se nerozcházejí jenom proto, že si nerozumí v posteli. To nebyl náš případ.“
A který dotaz nás nejvíce pobavil? Linda: Můj muž vás miluje a já na vás žárlím :-). Jsem malá blonýnka s nulkami. To je život. Iva Kubelková(13:21): Lindo, jestli vás mohu uklidnit, muži většinou chtějí to, co nemají. Kdyby měl doma mě, toužil by po vás a já bych na vás žárlila. Život je krásný :-))))
Co se ještě z rozhovoru můžete dozvědět? Jakou má ráda při sexu polohu? Funguje poloha „nahoře“ jako posilování stehen a zadku? Co jí dal Jára Jágr? Jaký má recept na brutální štíhlost? Čtete a dozvíte se víc!
Reklama