Je krásná, je sexy, je mladá a je prý zase volná. Iva Kubelková, vicemiss České republiky z roku 1996, bude hostem našeho dalšího středečního on-line rozhovoru. Chcete si popovídat z jednou z nejkrásnějších českých dívek? Připojte se ve středu v poledne k rozhovoru nebo pošlete svůj dotaz už teď.
Iva se narodila před 24 lety v Písku a od čtrnácti let žije v Praze, kde studovala ekonomickou školu. V šestnácti letech začala s modelingem a svou krásu zúročila v roce 1996 jako vicemiss České republiky. Ivu proslavila nejen její přirozená krása a velmi pěkně tvarovaná postava, ale také její vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem, který svého času propíral bulvár doslova nepřetržitě. Poslední tři roky chodila Iva s automobilovým závodníkem Martinem Kolocem a jejich vztah vypadal jako ukázkový. Bydleli spolu v rodinném domku, měli společné konto a dva labradory. Na konci roku se ale v tisku objevila zpráva, že se Iva a Martin rozešli. Neměli prý společný názor na některé věci a na budoucnost, také se hovořilo o tom, že na sebe moc neměli čas. Což u profesí, které oba zastávají, není ničím divným.
Iva začínala jako modelka, v poslední době ale stále více moderuje a hraje také divadlo. Je majitelkou kadeřnického salónu v Praze, se kterým jí pomáhá maminka. Už před časem se nechala slyšet, že raději pracuje jako modelka doma, v cizině se prý s děvčaty zachází jako s kusem masa. Může se zdát, že krásná dívka má všechno v životě lehčí, ale Iva sama připouští, že ve skutečnosti má jen pár opravdových přátel. Nemá ráda, když se s ní někdo baví jen proto, že je krásná a slavná. Její nejoblíbenější četbou je Dalajlámova kniha Radost ze života a umírání v pokoji, prý jí tahle filosofie hodně pomáhá v životě a v situacích, které přicházejí.
Chcete vědět, jak se Iva vyrovnává s popularitou a s tím, jak bulvární tisk sleduje všechny peripetie jejího soukromí? Zajímá vás, jaké má plány pro tento rok? Jestli je na obzoru nějaká nová láska? Jestli má po Vánocích potíže s váhou? Zeptejte se Ivy on-line ve středu v poledne! Nebo svůj dotaz pošlete hned TEĎ!
Reklama