Jestli si někdo myslí, že slavné ženy si mohou oblékat, co se jim zlíbí, a nikdo jim nemůže nic říct, tak se šeredně plete. Je to sice jen a jen jejich věc, když se rozhodnou chodit jako strašidla, ale pak se nemůžou divit, že se ocitnou mezi deseti nejhůře oblečenými ženami světa. Už po 42. byl tento nelichotivý žebříček vyhlášen v úterý v Los Angeles jeho zakladatelem Mr. Blackwellem. Kdo je tedy za „nevkusku“?
Nejvyšší příčka patří novinářce a moderátorce populární televizní soutěže na BBC Anne Robinson. Tato 57letá žena s krátkými vlasy a s brýlemi, která vám na první pohled připomene učitelku matematiky ze střední školy, prý vypadá jako Harry Potter v kabátě. Na druhou příčku spadla zpěvačka Britney Spears, která loni hitparádu „strašidel“ s přehledem vedla. Ta prý zase působí jako Madonna, která zrovna nemá nejlepší den. Přitažlivá herečka Juliette Binoche, která byla loni nominována na Ocara za hlavní roli ve filmu Čokoláda, se ocitla na místě třetím. Pak následuje pěvecká trojice Destiny´s Child, nechybí ani islandská zpěvačka Bjork, herečky Kate Hudson (ta prý vypadá jako oběť cyklónu), Cameron Diaz nebo Gillian Anderson, přítelkyně prince Charlese Camilla Parker Bowles či monacká princezna Stefanie.
Komu to naopak sluší? Kdo se od loňska zlepšil ve stylu? Julia Roberts, Renee Fleming, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow, Joan Allen, Penelope Cruz nebo Renee Zellweger.
Reklama