Už tuto středu v poledne proběhne první letošní on-line rozhovor pořádaný internetovými magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz! Hostem bude tentokrát krásná žena s blond vlasy, svůdným úsměvem, sexy tělem a podmanivým hlasem. Jmenuje se Kateřina Brožová a vy ji určitě znáte nejen jako herečku, ale také jako zpěvačku či moderátorku.
V současné době ale hraje Kateřina roli úplně novou, zato o mnoho krásnější než ty, které může získat u filmu nebo v divadle. 10. října se jí narodila dcera Kateřina, která je momentálně maminčinou největší láskou a kvůli které musely všechny pracovní aktivity na chvíli stranou. Zajímá vás, jak se cítí blond kráska jako matka? Chcete jí položit otázku ohledně práce, rodiny nebo vzhledu či koníčků? Připojte se ve středu v poledne a můžete s Kateřinou on-line chatovat. Nebo svou otázku pošlete už teď.
Kateřina Brožová pochází z umělecké rodiny a jako dítě chodila na balet, na klavír a do dramatického kroužku, jezdila na koni a věnovala se různým sportovním a tanečním aktivitám. Chtěla se původně věnovat zvířatům, ale nakonec její kroky stejně vedly k divadlu. Na gymnáziu prý zlobila a sbírala dvojky z chování, ale na DAMU se zklidnila. Vystudovala herectví na divadelní fakultě Akademie múzických umění a už ve třetím ročníku začala hostovat v Divadle na Vinohradech, kde hrála i po škole, a to celkem devět sezón. Poté se rozhodla jít na volnou nohu. Od roku 1997 hostuje v Hudebním divadle v Karlíně a také zpívá. Natočila dvě CD a připravuje další. Zabývá se také dabingem a moderováním.
On-line rozhovor s jednou z nejpůvabnějších českých hereček Kateřinou Brožovou začíná ve středu v poledne.
Reklama