Že jablko nepadá většinou daleko od stromu, to dokazuje množství slavných dětí, které kráčejí ve stopách svých ještě slavnějších rodičů. Ať už hledíme na domácí scénu, kde se nám představují celé herecké generace – Hrušínští, Brouskové, či Preissovi – nebo na scénu zahraniční, kde děti navazují na rodinné tradice v umění literárním, hereckém, hudebním nebo dokonce ve světě politiky.
Před několika lety šokoval celý svět objev dcery Stevena Tylera ze skupiny Aerosmith. Půvabná Liv nejen dokázala všem, že je nadmíru půvabná a nadto pravá dcera slavného otce, ale ještě omráčila svět filmu hned první skvělou rolí v kasovním trháku Armagedon, kde shodou okolností skládal hudbu právě její otec. Od té doby je stálicí světa filmu a modelingu a sama přiznává, že slavný otec její kariéře jenom pomohl.
O mnoho hůře je na tom naše vycházející muzikálová hvězda Zuzana Norisová.
Ačkoli má také slavného otce, nepřineslo jí to bohužel žádný užitek, ba naopak. Její otec, slavný americký akční herec a mistr světa v karate Chuck Norris, se ke své dceři kupodivu nechce znát, přestože genetické testy prý jednoznačně potvrdily otcovství. A tak zatímco slavná Liv si svým příjmením otevírá všude dveře, Zuzana se musí probíjet sama. To, že se dokázala sama probojovat až na prkna, jež znamenají svět, zpívá v muzikálech, a dokonce dostala skvělou příležitost v Renčově muzikálu Rebelové dokazuje, že je to dívka nadmíru talentovaná a šikovná.

Pro Ženu-in Saša Neuvěřitelná
Reklama