Drew Barrymore patří mezi hollywoodské hvězdy obdařené tou nejnevinnější tvářičkou. Svět stříbrného plátna poznala už jako malá holčička, když si v sedmi letech zahrála jednu z hlavních dětských rolí ve Spielbergově filmu E.T. Mimozemšťan. Brzký start kariéry ale pro Drew bohužel znamenal také velmi časné seznámení se s drogami a alkoholem, se kterými se údajně potýkala už od věku devíti let! :-o
Když se před necelým rokem podruhé vdávala, vypadalo to, že má Drew konečně trochu štěstí. Jejím manželem je komik Tom Green, ale jejich manželství zřejmě zase až tak moc komické nebylo. Aniž by uvedl jakékoliv podrobnosti, dal Tom v pondělí prostřednictvím své tiskové mluvčí na vědomí, že podává žádost o rozvod. „Drew je skvělá žena,“ říká se v oficiálním prohlášení Toma Greena. „Mám ji moc rád a přál bych si, aby naše manželství bývalo fungovalo lépe. Přeji Drew hodně štěstí.“ Dvojice se seznámila v březnu roku 2000 a o rok později se vzala na tajném obřadu v Jižním Pacifiku. Ani druhá svatba, kterou v červenci uspořádali v Malibu, aby uspokojili přání rodiny a přátel, však Drew a Tomovi nepomohla k tomu, aby jejich manželství vydrželo. Přestože ve společném životě museli hodně překousnout (nejdřív Tom bojoval s rakovinou, pak jim vyhořel dům a jen tak tak z něj stačili utéct), jejich cesty se teď rozcházejí.
Snad bude mít roztomilá Drew do třetice lepší štěstí při výběru svého životního partnera. Jen tak na okraj – její první manželství s majitelem baru Jeremy Thomasem uzavřené v roce 1994 trvalo jen 19 dní!
Reklama