Ještě že David Duchovny je ve skutečnosti jen „obyčejný“ herec a ne agent Fox Mulder. Protože by se momentálně určitě obával, zda jeho žena čeká miminko nebo nějakého mimozemšťánka. Podle oficiálního sdělení čeká herecký pár David Duchovny a Tea Leoni na jaře přírůstek do rodiny.
Oba rodiče se na potomka už moc těší, stejně jako jejich prvorozená dcerka Madelaine West, které budou v dubnu tři roky. O tom, jestli to bude tentokrát taky holčička, nebo pro změnu chlapeček, se v prohlášení nic neříká.
Obecně se o páru Davida a Tey mluví jako o dokonalé a šťastné dvojici, které to klape už od první chvíle, kdy se v roce 1997 seznámili a po velmi krátké době se i vzali. Nejsou jen šťastní a úspěšní, ale také krásní. Dlouhonohá blondýnka Tea je pro mnoho mužů ideálem ženské krásy, stejně jako z jejího uličnicky pohledného muže Davida se mohou zbláznit miliony žen na celém světě. Další film, ve kterém se David vbrzku objeví, bude snímek slavného režiséra Stevena Soderbergha, který je podepsán pod trháky jako „Sex, lži a video“, „Erin Brockovich“ nebo „Traffic“. Pikantní je, že tento film, kde kromě Davida uvidíte také Julii Roberts, musel být po zářijovém útoku na WTC přejmenován. Měl se totiž původně jmenovat „How To Survive a Hotel Room Fire“ (Jak přežít požár v hotelovém pokoji). Jeho nový název zní teď sice mnohem méně vtipně, ale zato neutrálně - „Full Frontal“.
Reklama