Máme pro vás dvě zprávy o Arnoldovi Schwarzeneggerovi. Jednu dobrou a jednu špatnou. Kterou chcete slyšet dřív? Dobře, tak tu dobrou:
Na začátek roku se plánuje natáčení už třetího pokračování Terminátora a buďte si jisti, že to bude velkofilm jak se patří. Aspoň podle rekordně vysokého rozpočtu, který nejméně o 25 milionů dolarů trumfnul dokonce i rozpočet kasovního trháku Pearl Harbor (145 mil. dolarů). Rakouský rodák a nestárnoucí idol Arnold Schwarzenegger prý s produkcí tohoto filmu podepsal smlouvu na 30 milionů dolarů, což je i v jeho skvostné kariéře rekordní mzda.
A teď ta špatná zpráva – Arnold se v neděli vysekal na motorce a zlomil si několik žeber. Podle jeho tiskové mluvčí však šlo o lehkou nehodu a herec prý prohlašuje, že se cítí dobře a že zranění nijak neohrozí jeho práci, ani jeho plány jet o svátcích s rodinou na lyže do Sun Valley v Idahu. Tiskové prohlášení žádné detaily nehody nepopisuje, jen se tisková mluvčí nechala slyšet, že Arnold je sváteční motocyklista a jezdí velmi opatrně, ale nehody se holt stávají…
No každopádně v tom „Švarcík“ není sám, protože nedávno se se svým skútrem špatně domluvil také hvězdný režisér Steven Spielberg, který si při lehké nehodě poranil koleno a musel nějakou dobu chodit o berlích. Jaké z toho plyne poučení pro hollywoodské celebrity? Jezděte autem, nefrajeřte na motorkách! :-)
Reklama