Během svého evropského turné si půvabná herečka a zpěvačka s nejobdivovanějším pozadím na světě, Jennifer Lopez, odskočila do městečka Ramstein na jihozápadě Německa, aby tam potěšila osazenstvo amerických vojenských jednotek, které se účastní útoků i humanitární pomoci v Afghánistánu.
Jennifer si na vystoupení, které sponzorovala hudební stanice MTV, oblékla kraťoučké růžové tričko a přiléhavou sukni, takže přivedla přítomný 1 500hlavý dav doslova k vytržení. Ti, co se nevešli do hangáru, kde probíhal koncert, vyšplhali na tanky, letadla a další techniku stojící opodál, aby si taky trochu užili. Prý se dokonce někteří z nich nechali strhnout rytmem a tančili na křídlech svých eroplánů.
Bylo to v krátké době už druhé „vojenské“ vystoupení americké hvězdy z první ligy - nedávno zpívala vojákům v zahraničí Mariah Carrey, která pro změnu udělala dobře americkým mírovým jednotkám v Kosovu. Jennifer v Ramsteinu vojáky ujistila, že si celá Amerika váží toho, co dělají, a že se všichni těší, až se hoši zase vrátí domů. Taky nezapomněla přidat do své choreografie pár vojenských prvků, aby udělala radost svým hostitelům. Předvedla se jako velitelka, když nastoupenou „jednotku“ svých spolutanečníků přísně napomenula slovy: „Je tady snad něco k smíchu?!“, na což se jí dostalo předpisové a bleskové odpovědi: „Ne, paní!“ Obecenstvo aplaudovalo a pravděpodobně si nejeden z přítomných živě představoval, jaký by to byl rajc, kdyby osmahlá sexbomba byla jeho velitelkou. ;-)
Reklama