V poslední době se zdá, že je americký herec Tom Cruise více před soudem než před kamerou. A kupodivu ne vždycky se jeho pře týkají rozvodových záležitostí. Tom se totiž opakovaně soudil kvůli tomu, že není gay.
V první půlce tohoto roku se jistý pornoherec Chad Slater nechal slyšet, že měl s Cruisem více než blízký vztah a že tato skutečnost byla také jedním z hlavních důvodů rozvodu Toma a Nicole. Pod hrozbou žaloby znějící na 100 milionů dolarů tehdy údajný Cruiseův milenec všechna svá tvrzení odvolal a přísahal, že nejenom, že nikdy nic takového neřekl, ale že se dokonce s hercem v životě ani nesetkal. Mimochodem na začátek prosince bylo odloženo slyšení ve věci bývalé manželky Chada Slatera, která Cruise popudila pokusem prodat magazínu National Enquirier smyšlenou story o tom, že ji manžel opustil právě kvůli hollywoodskému krasavci.
Na podobné téma zamířil Tom k soudu i na konci roku 2001, kdy podal k losangeleskému soudu žalobu znějící zase na 100 milionů dolarů proti vydavateli magazínu Bold Michaelu Davisovi, který měl prohlásit, že má k dispozici videozáznam zachycující hvězdu filmů Mission Impossible a Top Gun v choulostivé situaci s jiným mužem. I tato soudní pře však nakonec minulý týden skončila smírem, když se obě strany dohodly, že Tom Cruise stáhne žalobu a Michael Davis uveřejní vyjádření, že nikdy neviděl videokazetu, na které by byl Cruise při homosexuálním styku a že mu ani není nic známo existenci takové nahrávky.
Snad nejen proto, aby všem těm pomluvám učinil přítrž, požádal Tom Cruise nedávno o ruku svou půvabnou přítelkyni Penélope Cruz. Mohl by snad podat lepší důkaz své heterosexuality? Svatba by prý měla proběhnout ještě do konce tohoto roku. Snad si pak dá Tom s žalobami na nějaký čas pohov…
Reklama