Už tuto středu v pravé poledne zasedne herec a muzikant Jiří Macháček k počítači, aby odpovídal na otázky, které mu v on-line rozhovoru položí čtenářky a čtenáři internetových magazínů www.zena-in.cz a www.novinky. To si nesmíte nechat ujít!
Možná si někteří z vás vzpomenou, že Jiří Macháček byl hostem tohoto pravidelného on-line rozhovoru právě před rokem. Tehdy ještě nebylo na světě cédéčko jeho kapely Mig 21, které raketovou rychlostí vyletělo až na vrcholky všech možných hitparád a žebříčků prodejnosti. Tehdy se mluvilo hlavně o jeho roli ve filmu Samotáři, o reklamě na mobilního operátora a taky o tom, co si Jiří přeje od Ježíška (rozhovor proběhl deset dní před Štědrým dnem). Na všechny otázky odpovídal charismatický šoumen Macháček rychle a vtipně. Byl to opravdu chat, žádné rozvláčné plkání. Jaký bude Jiří Macháček letos v prosinci, kdy je o rok starší a také o rok populárnější? Připojte se ve středu v poledne, zapojte se do chatu a uvidíte.
Jiří Macháček se narodil v Litoměřicích, ale od střední školy žije v Praze. Vystudoval práva, Ježkovu konzervatoř a European Film Academy v Dánsku. Objevil se v několika zajímavých českých filmech (Mrtvej brouk, Návrat idiota, Samotáři), stal se členem divadla Sklep a jako host si zahrál i v dalších divadlech, byl taky jedním ze zakladatelů rádia Limonádový Joe, odkud si ho možná pamatujete jako Dr. Vinetů. Zatímco donedávna byl populární a známý hlavně jako herec, dneska už těžko najdete někoho, kdo nezná hit Snadné je žít z CD Mig 21. Tahle funky kapela, která při svém křtu v listopadu totálně vyprodala pražskou Lucernu, ale není Jirkovým prvním hudebním počinem. Už v osmdesátých letech založil folkpunkovou kapelu Troska, pak se ještě krátký čas podílel na projektu kapely Chlapíci. Nejdál ale doletěl s Migem 21.
Chcete se svérázného Jiřího Macháčka na něco zeptat? Máte rádi jeho hudbu nebo jeho humor? Chcete si pár týdnů před Vánoci užít opravdu pohodové setkání? Tak se místo oběda připojte ve středu v poledne k on-line rozhovoru a určitě nebudete litovat! :-)
Reklama