Americká královna popu, která dostává do vytržení milióny posluchačů na celém světě už dvě desítky let, miluje lov. Ne, tentokrát se nejedná o muže, ale o bažanty!
V rozhovoru pro rozhlasovou stanici BBC to řekla minulý pátek, když se vyznávala ze své náklonnosti k anglickému venkovu. I když připustila, že stěhování do Velké Británie byla spíš otázka ultimáta, které jí uložil manžel (britský režisér Guy Ritchie), dala se třiačtyřicetiletá hvězda slyšet, že miluje procházky anglickým venkovem a tradiční britské zábavy jako lov bažantů.
„Když jste na lovu, pobýváte v lese docela dlouhou dobu, a tak se začnete dívat na listy, stromy a nebe a máte hromadu času na meditování,“ svěřila se Madonna, která dodala, že když se účastníte lovu nebo přímo zvěř střílíte, máte pak větší respekt k tomu, co jíte.
Madonna a Guy jsou už přes rok manželé a v Anglii žijí se svým synem Rocco a Madonninou dcerou Lourdes. Uplynulé léto strávili pracovně na Sardinii, kde točili film s předběžným názvem „Láska, sex, drogy, peníze“. Tam také dostávalo jejich manželství poprvé pořádně zabrat, protože – jak Madonna uvedla – bylo dost těžké v praxi oddělovat roli manželky a herečky. Ale všechno dobře dopadlo a když bylo nejhůř, tak si prý říkali: „Buď to náš vztah upevní, nebo rozloží.“ „Ale to jsme si říkali i když jsme se rozhodovali, zda mít dítě a zda se vzít,“ dodala Madonna, která se v lednu chystá točit další album.
Reklama