Kdo by neznal známý velkofilm Pomáda? Příběh ve kterém se snoubí láska a problémy středoškolské mládeže. Teď můžete vidět Pomádu naživo. Sice bez Olivie Newton-John a Johna Travolty, zato se všemi slavnými hity a tanečními kreacemi. Kde? V divadle GOJA Music Hall na pražském Výstavišti. Že se jedná o velikou taneční show je dáno tím, že se na jevišti najednou sejde 27 tanečníků, kteří ve skvělé choreografii a režii Jána Ďurovčíka předvádějí každý den to nejlepší, co v nich je. V roli krásné a tak trochu naivní Sandy se střídá Šárka Marková se Zuzanou Norisovou. Pubertálního Danyho, který neví, zda být tím velkým frajerem, či dát najevo svou lásku k Sandy, úspěšně ztvárňují Roman Vojtek a Zbyněk Fric. V další rolích party se objevují Martin France, Danka Šinkorová, Míša Badinková, Aleš Háma, SHIMI, Michal Pleskot, Juraj Bernáth, Patrick Plešingr, Kateřina Nováková, Betka Stanková, Jan Urban, Karolína Ježová, Martina Červená a další. V roli paní ředitelky se střídají Dana Homolová a Jana Matějcová. A nechybí ani DJ Martin Hrdinka.
Představení je nabito hity, která zná snad každý, kdo poslouchá rádio. České texty muzikálu na tělo stvořil pan Eduard Krečmar.
I když příběh Pomády se odehrává na americké střední škole 60. let a známá filmová verze vzbuzovala šílenou posedlost už v rodičích dnešních puberťáků, přesto je tenhle příběh podívanou doslova pro všechny. A o tom je Pomáda. O pohodě a radosti. Přijďte se podívat a přesvědčíte se.
Vstupenky je možné zakoupit v cenách 120 Kč, 290 Kč, 390 Kč, 450 Kč a 480 Kč.
Telefonické rezervace si můžete zajistit ve všední dny od 8.00 do 18.00 hodin na pražských telefonních číslech 02/ 51 61 44 44 a 02/ 51 61 01 80.

O vstupenky na prosincové představení muzikálu Pomáda (20. 12.) a o kazety s muzikou můžete právě teď soutěžit v naší nové soutěži. Dostanete se do ní přes buton na hlavní straně nebo z rubriky Hrajte a vyhrajte!
Reklama