Líbí se vám Martin Maxa? Pak máte jedinečnou příležitost si s ním ve středu v pravé poledne on-line popovídat! Rozhovor připravil internetový deník pro ženy www.zena-in.cz a internetový deník www.novinky.cz! Pokud mu chcete položit nějaký dotaz, nemusíte čekat na středu, ale můžete to udělat hned teď! TADY! A ve středu se připojit a sledovat průběh on-line rozhovoru!!!
Kdo je nedávno ještě neznámý, čtyřicetiletý Martin Maxa? Osobní charakteristika podle samotného Maxy zní: „Absolvent fakulty tělesné výchovy a sportu, někdejší učitel, v současnosti majitel hudebního klubu; hlavně ale srdcem malíř, doživotně muzikant, co neobyčejně zpívá o obyčejných věcech života“. A dále: „Konečně je tu důkaz místo slibů: renesanční chlap, co nevypadl z hollywoodských kulis, ale prostě přišel z Litvínova. Absolvent fakulty tělesné výchovy a sportu, někdejší učitel, malíř, jehož obrazy nejsou na prodej, doživotně muzikant, v minulém životě nejspíš rytíř. (Už proto, že si jej zahraniční filmové produkce vytipovaly do svých historických filmů.) Martin Maxa.“ Tak to se o něm dozvíte na jeho webovských stránkách.
Martin Maxa údajně svůj pestrý život nikdy nehnal do přehnaných ambiciózních obrátek: když mu začaly vydělávat jeho obrazy tak, že už pracoval výhradně na objednávku, tak s tím ‚kšeftem‘ seknul. O svém známém a úspěšném klubu mluví jako o „příjemném“. A když se na něj přijeli prvně podívat ‚důležití lidé‘ z nahrávací společnosti, neomdlel trémou: „Nebral jsem to jako osudovou věc,“ vzpomíná. „Upřímně řečeno, netušil jsem, že to celé vezme takové obrátky. Samozřejmě jsem vždycky toužil po zpětné vazbě a písničky odjakživa skládám podvědomě s tím, že je bude kromě mne poslouchat ještě někdo další. Mé ambice vždycky byly ale spíš v koncertování - když se povede vystoupení, když vidím, že se to opravdu lidem líbilo, dobíjí mi to baterky na měsíce dopředu. Tak to se dozvíte od Martina Maxy o jeho začátcích.
Dnes zná Martina Maxu kde kdo. Možná proto, že jistou dobu bylo díky jeho raketovému vzestupu na scéně české populární hudby, trochu „přemaxováno“. Plakáty s jeho obličejem a mužným tělem visí nad nejednou dívčí postelí a davy fanynek šílí již při vyslovení jeho jména. Natož při znění jeho údajně smyslného hlasu. To, že je podle mnohých žen sexy, se odrazilo i v anketě deníku Blesk o nesexuálnějšího muže, kde Maxa zvítězil.
Vydal úspěšnou desku C'est la vie! , což je název jeho nejúspěšnějšího hitu. Deska byla natolik úspěšná, že právě nyní vydal další s názvem Zpovědnice. Jaké jsou písničky Maxy a o čem zpívá? Je to repertoár více-méně pro ženskou duši, hodně rozcítěný a srdceryvný. Některé písně se dají přirovnat i k cajdákům nedvědovského ražení, některé jsou v duchu countryrocku. Jedno je jasné. Maxa svou muzikou láme ženám srdce. A to jak náctiletým dívenkám, tak i mámám od odrostlých dětí.
Jaké je soukromí Martina Maxy? Je mu čtyřicet let, má dvě děti – syna a dceru. Jednou byl ženatý, ale jen krátce, a dnes prohlašuje, že svatbu nikdy více. Je patnáct let rozvedený. Je prý vzorný táta, i když na dálku. Děti ze začátku veřejnosti vůbec nepřiznal, až bulvární tisk otiskl tuto informaci s jistou škodolibostí, protože děti, manželky a milenky se moc nehodí k image lamače srdcí. Se svou současnou partnerkou Silvou, která před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala jako dětská zdravotní sestra v nemocnici v Mostě, se seznámil před čtyřmi lety na taneční zábavě.
Kdo je jeho hudební vzor? Komu by se chtěl vyrovnat? Proč nemluvil o svých dětech? Proč má image mladíka, když mu pomalu táhne na padesát? Kde bere inspiraci ke svým písním? Dělá mu dobře, že je sexymuž podle ankety Blesku? Proč tvrdí, že písničce se musí sloužit? Proč používá pseudonym Maxa? Jaké ženy se mu líbí? Stačí mu, že jeho publikum jsou spíš mladé holčičky? Jak se k němu chovají fanynky? Házejí po něm také (jako po Lunetic) své spodní kalhotky? … Zeptejte se Martina Maxy na to všechno a ještě více! Ve středu v poledne vám odpoví.
Reklama