Hollywood má další slavnou těhuli. Tentokrát je v radostném očekávání šestatřicetiletá herečka a modelka Elizabeth Hurley, která se více než svými filmovými rolemi proslavila tím, že byla několik let tváří Estée Lauder, ale především svým třináctiletým vztahem s hercem Hughem Grantem. Možná si vzpomenete na to, jak se o něm před časem nelichotivě vyjádřila jako o méně než průměrném milovníkovi…
Teď je tedy Liz v jiném stavu s někým jiným a miminko se má narodit v dubnu příštího roku, což přiznala poté, co se britské listy už nějaký čas přely, jestli to tak je, nebo není. Elizabeth svoje těhotenství nejen přiznala, ale navíc prohlásila, že je totálně nadšená. Šťastným budoucím tatínkem je pětatřicetiletý playboy a příležitostný filmař Stephen Bing, vnuk newyorského realitního magnáta Leo Binga.
Po svém rozchodu s Hughem se kolem Liz šířily drby o tom, že chodí se ženatým komikem Denisem Learym, s nímž se často ukazovala na veřejnosti. Oba ale tyto fámy popírali se slovy, že jsou jen velmi dobří přátelé.
Nastávající otec Bing je také znám spíše ze stránek bulvárních listů než seriózních článků o filmu. Zřejmě bude ale lepší v posteli než chudák zostuzený Hugh, protože má za sebou nejednu romanci se slavnými dámami typu Sharon Stone, Umy Thuman nebo Farrah Fawcett.
Reklama