Středečním on-line hostem bude zpěvák, rocker, herec, milovník rychlých aut, sexy muž a budoucí otec Pepa Vojtek. Rozhovor proběhne v poledne, otázky mu můžete posílat už teď! Rozhovor vám přinášejí internetové magazíny Žena-in a Novinky.
Pepa Vojtek je známý jako divoký rocker a vůdčí osobnost skupiny Kabát, muzikálový Hamlet a životní partner herečky Sabiny Laurinové, se kterou teď čeká miminko. Jje zpěvákem úspěšné rockové kapely Kabát, která zpívá melodické písničky s recesistickými texty ve stylu hospodského rock´n´rollu. Snad každý zná jejich hity Má jí motorovou, Colorado a další. V jejich podání se prolínají různé hudební styly – od country až po big beat nejhrubšího zrna. Z divokého rockera se stává na jevišti také vážný tragéd, který si klade věčnou otázku: „Být, či nebýt?“ a bojuje se svou rozervanou duší. A to, že mu to jde, oceňuje hlavně Janek Ledecký, autor Hamleta, který si ho vybral jako alternaci za svou titulní roli Hamleta ve stejnojmenném muzikálu. Původně dostal „jen“ roli Laerta, bratra Ofélie, ale jeho zpěv byl natolik přesvědčivý, že se stal Hamletem číslo dvě.
Jaký Pepa Vojtek je? Říká o sobě, že jede pořád dopředu a nikdy nekouká zpátky, aby si nenabil hubu, že žije drsně a rychle a že má rád Sabinu, protože je úplně jiná, že si u ní od té povinné kabátovské drsnoty trochu oddechne. Přestože je Sabina úplně z jiného těsta, rozumí mu a šlape jim to spolu už víc než dva roky. Důkazem jejich dobrého vztahu je miminko, které není už na „houbách“, ale na cestě. Má se narodit na jaře. Vojtek má z prvního manželství syna Pepu, který je prý přesný odlitek velkého Pepy :-).
Pepa Vojtek se příjemný hezký divoch se smyslným hlasem, který se líbí ženám. K drsnému životu kabátníka patří rovněž alkohol, který Pepa pije, jak sám říká, protože ho to baví. Naznačil, že nějaké problémy s alkoholem byly, ale už nejsou. Podle svých přátel je „veselá kopa“ a nikdo se s ním opravdu nenudí.
Zajímá vás Pepa Vojtek? Zeptejte se ho na cokoliv a on vám ve středu ve 12.00 bude odpovídat! Těší se na dítě, které čeká se Sabinou? Chtěl by holku nebo kluka? Jaké to je pokládat si věčnou otázku, zda být, či nebýt? Cítí se ve skutečnosti také rozervancem nebo stojí pevně nohama na zemi? Je žárlivý? Bude hrát v dalším muzikálu Janka Ledeckého, který se již brzy chystá? Jak se z divokého rockera, který miluje hospodský rock´n´roll a zpívá písničky s texty dost recesistickými stane na jevišti vážný tragéd? Co mu tato postava osobně dala? Jaké je to mít vedle sebe Sabinu Laurinovou, po které touží mnoho mužů? Co plánuje úspěšná skupina Kabát? Zeptejte se už teď!
Reklama