„Cítím se jako normální chlápek, který se nějak dostal do slavného těla,“ prohlásil Brad Pitt v rozhovoru pro poslední vydání magazínu Vanity Fair. Zároveň ale přiznává, že se nechal chytit do pasti vlastní slávy. „Je to těžké. Všichni se k vám chovají, jako byste byli něco extra. I když se s tím snažím bojovat, občas se mi stane, že začnu těm lžím o své výjimečnosti věřit.“ Brad ale ví, že sláva je pomíjivá a že on sám už skoro dosáhl jejího vrcholu.
Je hvězdou dvou nejočekávanějších filmů současnosti – snímků „Ocean´s 11“ a „Spy Games“ (režie Robert Redford). Možná i právě proto Brad říká: „Když mám být upřímný, už mě všechny ty filmy s Bradem Pittem nudí!“ Pětatřicetiletý herec, který se nedávno oženil s kolegyní Jennifer Aniston, říká, že je právě tak čas trochu se stáhnout a myslet na něco jiného. Brad se těší na rodinu a pochvaluje si, jak mu rok a půl trvající psychoterapie pomohla uvědomit si sama sebe z jiné stránky než jako hvězdu. „Sesypal jsem se a chtěl jsem vědět, jak to ve mně funguje,“ vysvětluje svoje pohnutky k tomu, aby vyhledal odbornou pomoc.
Taky si postěžoval na to, že hollywoodská sláva je natolik dvojsečná, že vlastně jemu a jeho ženě neumožňuje být lidskými bytostmi. „Nemáte prostě šanci dělat chyby nebo se třeba jen poškorpit, protože hned by z toho byl další příběh do časopisů,“ posteskl si Brad, jeden z nejobdivovanějších mužů dneška. Ani hvězdy to nemají lehké…
Reklama