Spisovatel Andrew Morton na sebe upozornil už v roce 1992 tím, že strhnul z manželství Lady Di a prince Charlese roušku pohádkového vztahu a obnažil všechny problémy bublající pod povrchem počestné královské rodiny. Jako u všech neautorizovaných životopisů, i tady se samozřejmě veřejnost mohla jen dohadovat, co je a co není pravda.
Tento týden vyrukuje Morton s dalším životopisem veleslavné ženy. Tentokrát si vzal na mušku popovou královnu Madonnu, jejíž intimní život rozebral doslova na atomy. Materiály pro svou knihu prý sbíral mezi jejími bývalými partnery, příbuznými a známými, přesto Madonnina mluvčí prohlásila, že nic v té knize se nezakládá na pravdě.
Co se to tam píše? Mimo jiné to, že jejími milenci byli John F. Kennedy Jr., Michael Jackson (prý ale k sexu nedošlo, protože se při dotyku hihňal) nebo Warren Beatty. Mimo to ale prý také spala s ženami – konkrétně herečkou Sandrou Bernhard a Ingrid Casares, dcerou kubánského milionáře. Jim Albright, bývalý bodyguard, se kterým měla Madonna na začátku 90. let tajný tříletý poměr, prý řekl Mortonovi, že ona nikdy nedokázala být věrná jednomu muži a že jediný člověk, na kterého se kdy ohlížela, byla ona sama.
Z knížky také Madonna vychází jako jakási zoufalkyně, která celý život hledá lásku na nesprávných místech, aby nakonec skončila jako „staromódní katolické děvče, které se chce vdát“.
Už skoro rok je Madonna provdána za Guye Ritchieho, filmového režiséra, kterému čtyři měsíce před romantickou skotskou veselkou porodila syna jménem Rocco. O žádné srdeční aféře se v souvislosti s ní už dlouho nepsalo… Že by se konečně usadila?
Reklama