Naším aktuálním on-line hostem bude ve středu kontroverzní sexbomba spisovatelka, moderátorka, šéfredaktorka Playboye a novopečená paní ministrová Barbara Nesvadbová. Rozhovor vám přinášejí internetové deníky Novinky.cz a Žena-in.cz!
Barbara Nesvadbová je již nějaký rok stálicí zájmu bulvárního tisku pro své kontroverzní vztahy a počiny, které na veřejnosti ráda prezentuje. Neustále něčím šokuje a bulvár má o čem psát. Její údajně lesbický vztah s Kateřinou Kornovou, který Kateřina barvitě líčila na veřejnosti, sexuálně motivované knihy a v neposlední řadě vztah a rychlá svatba s nejmladším ministrem Karlem Březinou. Hlavně svatba byla důvodem k pomluvám, že se už dlouho kolem Barbary nic nedělo, tak si vzala ministra, aby zase na čas plnila tituly novin a časopisů. A co následovalo po svatbě? Ministr Březina zažaloval týdeník Reflex, kde se stal terčem satirického komiksu zelený Raul. Tady byl nakreslený v opravdu choulostivé situaci jak se svou nynější ženou, tak s kolegyní v ČSSD, Janou Wolfovou. To ministr nemohl vydýchat, tak se obrátil na soud, který zatím vyhrál. A u soudu nemohla chybět ani Barbara, takže fotografie sledovaného páru zase oblétly všechny noviny. Ministr Březina si vysloužil pověst a image vládního playboye, když právě v pořadu na TV3, který moderuje Bára Nesvadbová a zpovídá zde známé muže, přiznal, že měl v posteli asi 40 žen.
Barbora Nesvadbová se stala známou hlavně díky svým dvěma bestsellerům, které se jmenují Řízkaří a Bestiář. V obou je hrdinkou mladá žena, která prožívá erotické zápletky s různými muži. Podtitulem knihy Bestiář je heslo „Bestií se žena nerodí. Bestií se stává. A já mám za sebou skutečně kvalitní přípravku“.
Barbora Nesvadbová je nebo se aspoň snaží být sexy žena. Blond vlasy, velké poprsí podpořené podprsenkou push-up a přiléhavé svetříky z ní dělají eroticky lákavou bytost. Donedávna se prý řídila heslem „Do postele dostanu každého“!
Barbora Nesvadbová je intelektuálka. To je tvář rozervané spisovatelky, která část svých prožitků prožívá se svými hrdinkami v autorských knihách.
Barbora Nesvadbová prý miluje starší, nejlépe o dvě generace, ošklivé, moudré a osobité muže. Alespoň to o sobě ráda povídá. Nicméně, výjimka potvrzuje pravidlo, což je její jen o dva roky starší ministerský manžel.
Barboře je 26 let, je dcerou spisovatele sci-fi literatury a psychiatra Josefa Nesvadby. Otec ji údajně přirovnává k ženám, které chodí k němu do ordinace. Fakt, že si koupila psa, prý otec komentoval tak, že si koupila psa, protože nemůže najít ideálního chlapa. Barbora to ale zdůvodňuje jinak, prý má psa proto, aby tolik nevysedávala po vinárnách. Její vztah k psu Garpovi bude velice vřelý, protože po svatbě s Karlem Březinou, kdy se tisk zeptal ministra kultury Pavla Dostála, co říká na jejich sňatek, ministr odvětil, že přeje Karlovi, aby ho jeho žena měla ráda aspoň jako svého psa Garpa.
Chcete se Barbory na něco zeptat? Máte možnost okamžitě TADY! Proč si vzala Karla Březinu? Co ji inspiruje k jejím knihám? Jsou její příběhy autobiografické? Jaký má vztah k sexu? Ve středu v poledne vám osobně on-line odpoví v našem dalším rozhovoru.
Reklama