Kdo jiný než čtenáři a fanoušci by mohl být soudcem v nerovném souboji o nejkrásnější tělo krásek a krasavců ze všech možných oblastí lidské činnosti? Tak usoudili i organizátoři ankety britského časopisu Celebrity Bodies a prostě se zeptali. Jaké jsou výsledky?
Mezi ženami to vyhrála zbožňovaná i proklínaná Jennifer Lopez. Hodně se toho namluvilo o jejím pozadí, které jedni mají za úžasné a druzí za příliš oblé. Každopádně je její prvenství důkazem, že ženská má vypadat podle mínění většiny jako ženská a ne jako kandelábr :-) Na druhém místě se mezi slavnými dámami umístila manželka Michaela Douglase herečka Catherine Zeta-Jones, na třetím místě skončila modelka Elle Macpherson.
Mužné, svalnaté, sportovní a mladistvé tělo šestadvacetileté fotbalové hvězdy Davida Beckhama zvítězilo mezi mužskými celebritami, následováno tělem britského prince Williama. Na třetím místě se se svým o něco starším, leč poměrně zachovalým tělem umístil fešák Georg Clooney.
Ptáte se, kde skončila Beckhamova manželka ex-Spice Girl Victoria? Nic moc, až na čtyřicátém. Zato jiný pohledný slavný pár si drží pozici v první desítce – je to hezoun Brad Pitt (7.) a Jennifer Aniston (9.).
Kdo má nejhezčí tělo podle vás?
Reklama