Newyorský koncert světové megahvězdy Stinga mohli uživatelé internetu na celém světě sledovat živě minulý čtvrtek díky společnosti TISCALI. Pokud jste tuto možnost propásli, můžete koncert shlédnout ze záznamu a to až do 26. listopadu. Stačí, když se zaregistrujete jako uživatel na portálu Tiscali a získáte tak nejen možnost sledovat Stinga v akci, ale také připojení k internetu zdarma. Více se dozvíte na adrese http://sting.tiscali.cz/.
Koncert, který se uskutečnil v Bryant Parku v New Yorku, předchází vydání živého alba ...All This Time, které celosvětově vychází 5. listopadu a jehož výtěžek bude věnován rodinám obětí americké tragédie z 11. září 2001. „Čtvrteční koncert a jeho celosvětový přenos po Internetu mi umožní dokončit projekt, který jsme se rozhodli přerušit vzhledem k tragickým událostem dne 11. září. Jsem obzvlášť šťasten, že tak mohu učinit v nejvíce postiženém městě a s pocitem solidarity se všemi obyvateli New Yorku,” řekl Sting před začátkem koncertu.
Akce, na kterou mělo za přísných bezpečnostních opatření přístup jen 4 000 diváků, se konala při příležitosti předání počítačového software Microsoft dvěma newyorským středním školám, které byly postiženy teroristickým útokem.
Společnost Tiscali je ráda, že může svým uživatelům umožnit tento výjimečný kulturní zážitek a zároveň se tak připojit ke Stingovu vyjádření solidarity s obyvateli New Yorku.
Reklama