Chtěli se brát, ale teď to odkládají. Supermodelka Christy Turlington a herec a režisér Ed Burns jsou už od ledna zasnoubeni. Svatba, která byla původně plánovaná na konec října a měla proběhnout v Itálii, se však odkládá. Ne, že by si oba snoubenci svoje životní rozhodnutí chtěli ještě rozmyslet, důvod se nachází zcela mimo partnerské vztahy. Je jím totiž strach z dalších možných teroristických útoků.
I když se tedy neví, kdy si slavný pár řekne své „ano“, už jsou známa některá jména, která se objeví na seznamu hostů. Předpokládá se účast zpěváka U2 Bona, stejně jako basisty z téže skupiny Adama Claytona i jeho přítelkyně Naomi Campbell. Další modelkou, která by měla být ozdobou veselky, je neméně slavná a krásná Linda Evangelista.
Christy má, zdá se, poslední dobou docela smůlu. Kromě toho, že se odkládá dlouho očekávaná svatba, krachl další počin spojený s její osobou. Jako velká milovnice jógy prý hodlala s několika partnery otevřít v novém hotelovém komplexu v noblesní části Miami luxusní lázně, kde měly být mimo jiné nabízeny takové služby jako kokosové masáže nohou nebo hodinu a půl trvající čtyřruční masáže. Po roce příprav však z projektu sešlo a zatím se neví, kdy a kde bude „salón krásy“ nakonec realizován.
Reklama